Bernardinų socialinių paslaugų centras

2017-12-13  ATKELIAUJA ŠVENTĖS!

 Artėja šventės. Kiek daug pasiruošimo ir įvairiausių smagių susitikimų. Šiandien Bernardinų vaikų dienos centre lankėsi mūsų globėjų Vilniaus Rotary klubo "Vytis" Prezidentė Olga Srebnevskienė ir Rotary organizacijos atstovė Rasa Statulevičienė. Šį kartą vyko Kalėdinių žaisliukų gamybos kūrybinės dirbtuvės. Prie mūsų prisijungė ir projekto "BŪK DRAUGAS" ilgamečiai partneriai  Vilniaus "Gerosios Vilties" pradinių klasių mokytoja Jolanta Semėnienė bei jos auklėtinės.

Šį kartą dirbtuvių tikslas buvo pagamintus vaikų žaisliukus parduoti ir už gautus pinigus visiems keliauti į kino teatrą. Pradžioje vaikai kartu su Rasa pasvarstė, kiek įkainuotų savo darbą, o tuomet prasidėjo smagiausias procesas: pačių žaisliukų gamybą. Olga kartu su Rasa pristatė mums techniką ir medžiagas, o mes su džiaugsmu įsiliejome į procesą. Karpėme, siuvome, klijavome, puošėme savo darbelius ir likome labai patenkinti rezultatais.

Mes ne tik praleidom šauniai laiką, padarėme įvairiausių žaislų, bet ir gavome daugybę dovanų. Su artėjančiomis šventėmis, kaip ir kiekvienais metais, mus pasveikino mokytoja Jolanta, o Rasa ir Olga mums įteikė įvairiausių smagių smulkmenų.

Ačiū už smagiai ir turiningai praleistą laiką, įspūdžius ir tikimės, kad mūsų bendros veiklos ir draugystė tęsis!