Bernardinų socialinių paslaugų centras

2017-07-06  "DRAUGYSTĖS STOVYKLA 2017". DEVINTOJI DIENA.

 Šiandien visa Lietuva švenčia karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Švenčiame ir mes, tačiau savaip. Nors ši diena yra išeiginė, tačiau mes gražią dieną energingai susirinkome tęsti savo stovyklos.

Tradiciškai mankšta prasidėjęs rytas mums buvo išties smagus, mat iš kart po to mūsų laukė socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimas, kurio metu mokėmės rūpintis savo kūnu ir savo sveikata. Nagrinėjome sveikos mitybos piramidę, užrašėme mintis apie savo sveikatą – kas mums kenkia, o kas mums naudinga, o kad žinios ir patirtis dar labiau įsimintų, kiekvienas būrys padarė po koliažą apie tai, ką turėtumėme daryti, kad augtume sveiki ir mokėtumėme savimi pasirūpinti.

Tam, kad šiek tiek pailsėtumėme, mūsų laukė kūrybinis užsiėmimas „Fantastinės žuvys“. Besirūpindami ir aplinka, žuvis darėme iš vienkartinių lėkščių. Iš kartono, guašo, krepinio popieriaus, įvairių papuošimų pasidarėme patį gražiausią ir spalvingiausią vandenyną.

Vėliau, džiaugdamiesi, kad oras šiandien mums buvo itin palankus pramogoms, iškeliavome į UnoParks. Patirtų įspūdžių ir emocijų mums neužgožė net grįžtant užklupęs lietus. Nors ir šlapi, bet grįžome su pakilia nuotaika. Pasistiprinę nekantraudami laukėme vakaro ir šią gražią bei saulėtą dieną užbaigėme Lietuvos himnu. Ranką prie širdies pridėję. Vienybė težydi!