Bernardinų socialinių paslaugų centras

2017-06-28  "DRAUGYSTĖS STOVYKLA 2017". TREČIOJI DIENA.

 Viskas prasidėjo nuo...mankštos! Kas iš stovyklautojų ryte atvyko dar šiek tiek apsnūdę, po mankštos pabudo.

Rytas mankšta prasidėjo visiškai neatsitiktinai. Ir ne vien todėl, kad jau tapo visų Draugystės stovyklų tradicija, o dar ir todėl, kad po mankštos mūsų laukė psichoaktyvių medžiagų prevencijos užsiėmimas. Užsiėmimo metu susipažinome su "Išmintingu senuku", kurio papasakota istorija paskatino apmąstyti visus "už" ir "prieš" rūkymą. Ir dar sužinojome "Kas nutiko Jonui?", kuomet vyresni berniukai jam pasiūlė parūkyti.  Atlikinėjome užduotis, diskutavome apie tai, kodėl pradedama rūkyti, kokį žalingą poveikį daro rūkymas. Kiekvienas būrys pristatė kurtus plakatus apie tai, ką  iš kiekvieno gali atimti šis žalingas įprotis.

Keramikos užsiėmime mūsų laukė medaliukų gamybą. Smagiausia dalis - minkyti molį! Tačiu vien tuo nepsiribojome. Medaliukus papuošėme savo kurtais inicialais. Dabar nekantraudami lauksime kitos savaitės, kuomet galėsime juos glazūruoti.

Po (kaip visuomet!) skanių ir sočių pietų, į svečius pas mus užsuko Aurelija. Jauna ir aktyvi mergina, dirbanti Code Academy (programavimo akademija) mums papasakojo apie tai, kas yra programavimas ir kur jo galima mokytis. Susidomėję klausėmės pristatymo, uždavėme rūpimus klausimus ir susitarėme, kad būtinai užsuksime į akademiją ir išbandysime viską, ką mums pasiūlys.

Atsisveikinę su Aurelija, naudodamiesi saulėtu ir šiltu oru, palikę įkaitusias patalpas, kieme visą popietę žaidėme įvairiausius žaidimus - laikrodį, bulvę ir žinoma, kvadratą (juk kitą savaitę artėja varžybos, ne pro šalį pasitreniruoti). Tiesa, išsiaiškinome, kad "šokliausi" yra "Jūrų karalių" būrio nariai Carmela ir Saulius.

Pasibaigus dienai, atsisveikinome iki rytdienos!