Bernardinų socialinių paslaugų centras

PADC naujienos

2012-01-25  Janinos istorija. „Man vis dar sunku save priimti ir mylėti“

 Dažnai galvoju, kad priklausomybė yra apsėdimo liga. Aš kitaip negaliu atsakyti sau. Protu suvoki ir visa esybe nenori savęs naikinti, bet tu prieš savo valią tai darai ir nieko negali padaryti. Septinti metai blaivėju, galvoju, kad man viskas pasimirš ir neskaudės, bet kai prisimenu savo praeitį, tai man tas skausmas didėja jis nemažėja. Man taip skauda, taip skauda ką aš dariau sau ir kitiems. Gal ne tiek dėl savęs kiek dėl artimų. Labai dideli praradimai.

Vaikystėje teko patirti smurtą. Manau viskas ateina su šeima. Mūsų šeima šventes, laisvalaikius praleisdavo su baliais, po to barniai ir aš vaikas niekaip nesuprasdavau kam jie tai daro, aš nesuprasdavau. Tiek ruošiasi, tiek pastangų, tiek pinigų išleidžia šventėms, o po to vaidai, pykčiai ir neapykanta, ir skausmas. Aš vaikas niekaip negalėjau to suprasti. Tu gyveni šeimoje, šeimą gauni kaip Dievo dovaną ir man ji yra brangi, bet tėtis turėjo priklausomybę nors be galo geras žmogus buvo, daug ką gavau iš jo ir esu jam be galo dėkinga. Bet jis taip ir mirė nuo šitos ligos – priklausomybės.

Paauglystėje, galbūt, pradžioje labai padeda alkoholis ir tada gyvenime atsiranda alkoholis. Kažkaip nekreipi dėmesio, yra neigimas, nenori to pripažinti.

Aš labai anksti ištekėjau 16 metų, o narkotikus pradėjau vartoti 28 metų. Pas mane, tarsi, viskas vyko tvarkoje ir mokslus baigiau ir specialybę įsigijau, ir darbą gerą turėjau, bet aš neatsiribojau nuo vyro. Nors mes vienas kitą ir mylėjome, bet mums kartu būti ir nepavyko, nesugebėjome vienas kito priimti ir mano nuostata buvo, kad man jį reikia keisti, kas žinoma buvo klaidinga. Aš jam nesugebėjau neištikimybės atleisti, atleidimo nebuvo, aš pykau ant Dievo ir ant savęs, tai mane griovė iš vidaus ir nuodijo mane viduje ir išorėje. Galbūt man reikėjo išsiskirti ir elgtis kitaip, bet aš nesugebėjau to padaryti. Manau, kad iš baimės. Iš baimės likti vienai, manu yra baisu likti vienai. Galvojau, kad ir koks tavo gyvenimas būtų, bet nesi viena, yra ir tavo vyras šalia. Gyvenimas griuvo, mėginau kartą skirtis, bet vyras nedavė sutikimo, jis smurtavo, tiesiog papuoliau į užburtą ratą ir nepavyko iš to pabėgti. Gyvenant tris metus su vartojančiu žmogumi, mano pačios sveikata pašlijo, manu kad susirgau depresija. Tada nebuvo pagalbos, nebuvo psichologų, nebuvo socialinių darbuotojų. Tą skausmą nešei vienas, nebuvo su kuo dalintis. Tikėjimo tada, gyvo ir gi nebuvo. Nebuvo kur eiti ir tada, žinoma, pradėjau pati save žaloti. Patirtas smurtas, aš nenorėjau gyventi, bet ir bijojau nusižudyti, man narkotikai buvo tas įrankis, kuriuo aš norėjau save nužudyti.

Man atrodė, kad kiti yra priklausomi, o man yra viskas gerai ir aš susitvarkysiu pati. Maniau, kad aš esu stipresnė už kvaišalus. Tai gal buvo kaip maištas, kaip protestas įrodyti kitiems, kad aš esu stipresnė už kitus. Bet iš tiesų tai griuvo gyvenimas, nukentėjo sveikata, darbas, griuvo santykis su vaiku. Šio santykio pabaiga labai liūdna, mano vaikas nusižudė dvidešimties metų. Nežinau ar tai galima vadinti gyvenimu, kai tu prarandi save, kai prarandama viskas kas dora. Kai kuri skausmą patiems artimiausiems žmonėms: mamai, sūnui... Norėjosi pradėti gyventi. Gyvenimas sugriuvo, nieko neturi, prarandi santykius, darbą, prarandi viską kas gali būti, tu nori pradėti gyventi ir negali pats.

Dar buvo vaikas gyvas ir pati dar nebuvau tiek sužalota, ieškojau pagalbos ir priklausomybės ligų centre pasiūlė, tarsi, sprendimo būdą – metadoną. Paaiškino, kad tai labai gerai, kad jį vartoja teisininkai, lakūnai ir, kad jis yra labai geras vaistas. Tuo metu gydytojai matė tokią pagalbą. Bet aš nesutinku, kad žmogus jį turėtų vartoti ilgą laiką. Mane jis labai sužalojo. Jeigu žmogui nėra suteikiama tiksli informacija apie preparatą, kuri jam yra duodama. Prieš man pradedant vartoti metadoną nepasakė, kad tu neteksi dantų, kad tu apskritai nenorėsi nieko daryti, būsi viskam apatiška, kad būsi daržove ir tau niekas neberūpės nei valgyti, nei gerti, niekas. Ateini, prie langelio duoda metadoną, išgeri ir tau niekas daugiau neberūpi, gal ir norėtum kuom nors pasirūpinti, bet tu nebegali. Toliau kvaišalų vartojimas vis tiek vyko, jis neapsiribojo metadonu. Gal nesistemingai, gal ne kiekvieną dieną, bet toliau vyko.

Tada mano vyras išvyko į Pakutuvėnus ir jam būnant ten, nusižudė mano sūnus. Po šio įvykio mano vyras atkrito Pakutuvėnuose, grįžo atgal, tada aš vėl bandžiau gultis į detoksikaciją, bet niekas nepavyko.

Dar po poros metų praėjus nuo mano sūnaus mirties... Labai keistas mano tas sveikimas buvo. Aš vėl gulėjau detoksikacijoje ir pro mano langą matėsi bažnyčia ir mano namas, kuriame „taškas“ ir labai gerai suvokiau, kad turiu teisę rinktis: arba gyventi blaiviai arba mirti. Ir tada, tikriausiai, pirmą kartą gyvenime aš kreipiausi į Jėzų. Sakiau: „Jėzau, arba išgelbėk mane arba leisk man numirti... Jei Tu mane išgelbėsi aš Tau tarnausiu“. Tada aš sakiau, kad geriau mirsiu, bet daugiau metadono negersiu. Jo pasekmės man buvo sunkios, bet ir ne tik man vienai. Tada aš tris mėnesius gulėjau ligoninėje sunkiai bendravau su specialistais. Tai kas vyko su manimi man sunku apibūdinti. Aš bijojau gyventi, nes viskas buvo taip viduje ir išorėjau sugriauta. Man norėjosi mirti. Aš manu, kad man buvo depresija, su niekuo nebendravau, tiesiog gulėjau. Po trijų mėnesių aš išvažiavau į Pakūtą. Nežinau, aš gal tikėjau Dievu.

Ten nuvykus buvo baisu. Visi kalbėjo apie Jėzų, apie gyvą Dievą, o aš Jo nepažinojau. Man taip keista buvo, labai keista ir galvojau, įdomu ar tai sekta ar ne? Mane tai pradžioje gąsdino. Aš labai jaučiausi purvina, aš pusę matų šiukšles rinkau Pakūtoje, aš galvojau, kad esu neverta gyventi.

Brolis Gediminas sakė, kad Jėzus jus pamilo, tai čia viskas aišku, bet ar jūs mylite Jėzų? Po tos maldos aš nemiegojau visą naktį ir aš galvojau, ar aš myliu Dievą? Galvoju: ne, juk aš jį žaloju, Jis manyje gyvena. Labai sunkiai išgyvenau tą naktį, man taip baisu buvo ir tokia vidinė kova. Suvokiau, kad aš kovoti nebegaliu, kad tai yra Dievo kova mano gyvenime ir Jo pergalė, visa tai kas vyksta, tas manęs laisvinimas iš priklausomybės.

Ryte galvojau aš tiek daug kalbėsiu, aš tiek daug prašysiu Jėzaus per rytinę maldą, bet aš atėjau į bažnyčią ir mane kažkas užspaudė ir negalėjau nė žodžio ištarti. Žiūriu į kryžių ir galvoju, Jėzau, kaip aš noriu Tau pasakyti ir negaliu. Br. Gediminas pradėjo maldavimus ir pradėjo dėl manęs prašyti tai ko aš norėjau sau prašyti. Aš galvojau, Viešpatie, ar taip gali būti, Jėzau? Tada išsigandau ir galvojau o čia tai Jėzus veikia. Vėl baisu pasidarė. Iš tiesų baisu, nes kai asmeniškai pažįsti velnią, po to susitinki Jėzų pasidaro baisu, gėda.

Labai sunku yra atleisti sau. Nežinau ką kitas bepadarytų, kokį smurtą benaudotų vis tiek kažkaip atleidi, bet sau ką padarei, kai suvoki, kad tu savo gyvenimą griovei, savo rankomis, o ne kažkas, ne Dievas, ne kiti, ne pasaulis, o tu. Ir sūnaus praradimas... Tikriausiai, kiekvieną dieną su tuo susitaikau, su dalele to kas vyko. Kai susitaikau su kažkuria dalele, ji atgyja manyje naujai, nauja spalva. Ta kaltė ir savigrauža mane labai slėgė ir manau, kad Pakūtoje gijau per žmones, rekolekcijose dalyvavau, atgailavau, gailėjausi dėl to ką aš dariau. Kai bendruomenėje virdavau žirnių košę, žiūrėdavau į tuos žirnius ir galvodavau, kad tai mano artimų žmonių ašaros, mano mamos, sūnaus, brolio ir kitų žmonių, kuriuos aš skaudinau ir padariau skausmo. Man asmeniškai ten tai atgailos vieta, kur aš gailėjausi dėl to ką aš gyvenime dariau ne taip. Ten aš gijau, gijau per žmones, per santykį su žmonėmis. Tai buvo ta vieta, kurioje aš galėjau Jėzui tarnauti ir man norėjosi.

Kai nutraukiau metadoną nenorėjau gyventi ir galvojau, kad aš nesugebėsiu gyventi, tai sakyčiau, kad Jėzus Pakūtoje mane įgalino gyventi, nes aš buvau neįgali. Manau, kad tikėjimas Dievo malonė, sunkiausia Juo patikėti, nes prisidirbus, kaip aš sakau: „aš tiek prisidirbus, kad Dievas tik spėja pampersus keisti“. Pati nebuvau įgali. Dabar jau mokausi pati pasikeisti.

Sveikime žmogus turi dėti pats pastangas, nes susirgimo priežastys yra vidinės ir išorinės, viena kitą papildančios. Žmogus turi labai gerai suvokti, kad jis kartu yra sąveikoje su Dievu. Svarbu ką aš darau, ar aš išlieku abejinga Jam, ar aš einu ir darau kartu su Juo. Svarbu veikti. Aš stengiuosi viską daryti, kad išlikčiau blaiva. Savaime nieko nėra.

Yra sveikimo etapai detoksikacija, reabilitacija, integracija. Manau, jei žmogus nepraeina integracijos, tai labai abejoju ar įmanoma pačiam savarankiškai integruotis ir šiai dienai aš vis tiek sveikstu, aš sveikstu kitų žmonių pagalba.

Labai sunku priimti pagalbą iš Dievo, iš žmonių. Ypač tai tinka priklausomiems žmonėms, jie pabūna pusę metų blaivūs, jie tokioje euforijoje ir mano, kad patys gali gyventi blaiviai ir susitvarkyti. Labai sunku priimti savo ribotumą, jei žmogus nepriima savo ribotumo. Aš pati suprantu, kad aš esu ribota, man labai reikia Dievo, man labai reikia žmonių, man labai norisi mylėti, man norisi, kad ir mane mylėtų. Man taip ir šiandien sunku yra save priimti ir mylėti. Sunkiausia pradžioje blaivėjimo yra išmokti sąžiningai gyventi, nes tiek sau prisimeluoji... Manau žmogus daugiausiai nukenčia nuo savo melo, ne kiek nuo kito. Taip sunku pasakyti tiesą, taip sunku padėkoti pradžioje. Jei žmogus, kuris blaivėja nėra dėkingas, jeigu nėra dėkingumo Dievo meilei, tai atkrisi.

Atkritimas ir yra, kaip ta Išrinktosios Tautos reakcija Senajame Testamente, jiems Dievas padovanojo laisvę, per Raudonąją jūrą pervedė ir vis tiek žmogus ilgisi senos patirties, o juk vergijoje, o buvo veršiukas, o buvo visko ir pamirštam, kad ten vis dėlto vergija buvo. Kartais ir aš pamirštu ką Dievas man padarė. Man baisu net pagalvoti kur aš buvau ir kur aš esu šiandien. Aš gyvenu šia diena, nežinau kas gali būti, bet aš tikiu Dievu. Tai yra ta vieta kai Jis man reikalingas. Aš nesu stipri, aš tikiuosi, kad Jis man bus maloningas, gailestingas ir neleis, kad su manimi vėl taip atsitiktų.

Šis tekstas yra dalis 2012 metų pavasarį pasirodysiančios knygos “Sutemos tirščiausios prieš aušrą”.

Bernardinai.lt

Komentarai
Mauneld    2018-01-26   19:05  
Keflex Dog Dosage online pharmacy Acquisto Viagra On Line Ordering Plavix Canada
josina    2017-10-24   12:36  
Mano širdis buvo sugadinta per pastaruosius dvejus metus ir man buvo taip, tarsi niekada nesutikčiau, ką vėl vadina meile. Aš verkiau ir verkiau dienų ir naktų per pastaruosius dvejus metus ieškodama pagalbos, kaip galėčiau susigrąžinti savo vyru, bet negalėjo gauti jokios pagalbos, kol aš neieškodavau pagalbos internete, kur rastu, kad dr. Goko gyrė ir daugelį piliečių šlovino už gerus darbus. Aš kreipėsi į jį už pagalbą ir jis mane patikino ir man pasakė, kad mano sielvarto dienos yra daugiau, aš iš pradžių abejoju jam, nes negalėjau daugiau skausmo. Jis man pasakė ir taip pat garantavo, kad mano vyras sugrįš pas mane per 48 valandas po to, kai jis baigsis rengdamasis man padėti, ir aš paslėpiau jo žodžius, laikykis jo nurodymų ir pasitikėk juo, ir štai mano vyras grįš į aš ir vėl džiaugiuosi gražiu, rūpestingu vyru, laimintu su dviem nuostabiais vaikais, todėl aš nesibaigsiu pasakoja apie jo gerą darbą. galite kreiptis į jį už bet kokią pagalbą jo elektroninio pašto adresu: Dr.gokosspiritualcaster@gmail.com galite pateikti jį į "whatsapp" ir "Viber" pokalbį +2348056398964
DWAYNE STACY    2017-09-22   23:22  
Mano vardas yra "DWAYNE STACY". Aš gyvenu Jungtinėse Valstijose. Noriu pasakyti pasauliui laimę, kurią šis didysis "SpellCaster" atnešė į mano gyvenimą. Aš jau 4 metus išsiskyriau iš savo vyro, nes aš jį apgauti. Atsiprašau ir norėjau jo atgal, bet jis mane visiškai ignoravo. Mano gyvenimas buvo sulaužytas ir buvau toks nusivylęs. Aš beveik nusižudau. Kol aš perskaičiau internetinį straipsnį apie puikų "SpellCaster" Afrikoje vadinamą DR.ODION OGAH. Aš nusprendžiau skambinti. Jis paaiškino, kodėl mano vyras paliko mane ir pažadėjo padėti man susigrąžinti mano vyrui tik tuo atveju, jei noriu būti teisus ir pateikti medžiagas rašybos tikslais. Tai buvo kaip magija. Netrukus po savaitės, kai pasakojau apie savo problemas, Collin man paskambino ir sakė, kad nori sugrįžti. Aš taip laiminga dabar. Mano džiaugsmas ir laimė yra atgal. Dabar mes turime TWINCE grupę, berniuką ir mergaitę. Jei turite kokių nors problemų, kreipkitės į jį el. Pašto adresu: drugh19outlook.com ir jo WHATSSAPP numeriu: + 2347031622956. Jūsų gyvenimas pasikeis amžinai, nes tai pakeis mano gyvenimą.
Jis taip pat išsprendė šias problemas:
1) Jei nori savo meilužio dar kartą
2) Jei norite pastoti
3) Jei norite gauti darbą
4) Jei norite išgydyti ligas
5) Jei norite laimėti lotosą
6) Jei norite greitai gauti turtingą
7) Jei norite grįžti pas seną meilužę
8) Jei norite, kad žmones jus trauktų
9) Jei norite laimėti bylą
10) Jei norite nutraukti savo santuokos nutraukimą ir laimėti savo vyrą atgal ...
Kennzila    2017-06-15   03:11  
Cialis Occhi Rossi Cialis Online Cs Viagra Remboursement Prostate Viagra Bas Prix Viagra Prednisone To Buy Canadian Health And Care Mall Reviews Antabuse Cheap Topical Finasteride Propecia Zithromax 1000 Mg Side Effects viagra Diflucan Epocrates Online Cialis Posologie Compra Kamagra Online Tamoxifene Arrow Keflex Treatment Bladder Infection Purchase Dapoxetine Online Compra Cialis In Contrassegno Cytotec Retomber Enceinte Apres Levitra Generic Online Comprar Cialis Generico Paypal
ejipewinmobe    2017-05-29   16:12  
http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor tadalafil-buy-5mg.com.ankor http://20mgprednisone-order.com/
james    2017-05-29   00:55  
doc James
Sveiki, Mano vardas yra Dr James henry universiteto Beninas Mokymo
Ligoninės, aš esu organų chirurgijos specialistas, ir mes turime su
pirkimas organo iš žmogaus, kuris nori parduoti, ir mes esame įsikūrę
Nigerija, JAV ir Malaizijos, bet mūsų pagrindinė buveinė yra Nigerijoje. jei
Jus domina pardavimas Jūsų inkstų ar parduoti bet dalį savo
kūno organas Prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos. Susisiekite su mumis per
Paštas: jameshenryhome@gmail.com
Tikiuosi išgirsti iš jūsų.
Linkėjimai,
dr James
C.E.O
UNIVERSITETAS Benino mokomojoje ligoninėje.
adirudamiye    2017-05-27   14:54  
http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor tadalafil-buy-5mg.com.ankor http://20mgprednisone-order.com/
Cescleak    2017-02-26   11:50  
Alcohol Amoxicillin Interaction Zoloft 50mg Viagra Per Auto Clomid Cent Prozac Price Wirkung Viagra Cialis Get Cialis Very Cheap Accutane Pharmacy Levitra Mas Alcohol Private Prescription For Ciprofoxacin Buy Online Cialis Order Z Paks Levitra Serve Ricetta Medica Buy Disulfiram Online Buy Kamagra Tablets Abra 100 cialis Acheter Nolvadex France Buyhaldolonlinewithoutprescription viagra online prescription Worldwide isotretinoin by money order in usa price Orlistat Availability viagra online pharmacy Www Online Pharmacy Cialis 10mg Forum Zithromax Cost Generic Viagra Available In Usa Best Viagra Online Viagra cialis Vipps Certified Pharmacy Cialis 20 Mg Composizione cialis online Generic Viagra Online Canadian Pharmacy Keflex To Lower Blood Sugar Cheap Viagra Horn Pflanzliches Viagra Potenzmittel Hilfe Impotenz Cialis Generique Pharmacie Prix viagra prescription Partir Proscar Propecia Pfizer Brand Viagra Cheap Generic Antabuse Cialis Generique Comparer Prix Costo De Kamagra Buy Viagra Viagra C'Est Plus Fort Toi Acticin Quellada Cheap Xenical Tablets Pyridium Where To Buy With Free Shipping Norfolk Propecia Spermiogramma filitra vardenafil tablets Canadian Bull 100 Viagra Substitutes That Work Nolvadex To Buy Amoxicillin 875 Mg For Ear Infections Viagra Acheter En Ligne Buy Cheap Kamagra Potenzmittel Cialis 20mg Lioresal Comprime Secable Purchase Levitra Cialis Comprare Farmacia Numeros Con Propecia Propecia Pills Keflex H1n1 Levitra Dosierung Erfahrung Levitra Usa Clobetasol Medication Discount Shop With Free Shipping Contraindicaciones Del Viagra En Jovenes Buying Zoloft Online Cialis 20mg Lilly Acheter Viagra Quanto Dura Prozac Buy 5 Mg Cialis Generic India Achat Cialis Site Serieux acheter du viagra Macrobid Can I Purchase Antibiotics Metronidazole Without Prescriptions Uk buy levitra safely from canada Purchase Doxycycline Online No Prescription What Is Cephalexin 500mg Buy Kamagra Online Cialis 20 Mg Cialis Viagra Habitamos Buy Zithromax Pills Forum Cialis Effetti Collaterali Rx Sites No Prescription Needed viagra Zovirax Generic Over The Counter Ajanta Kamagra Cheap Viagra Usa isotretinoin where to purchase Ist Levitra Uberdosis Cheap Amoxil On Line Bentyl 20mg In Internet Cialis Viagra Generika Order Generic Cytotec Where to order real isotretinoin drugs on line Kamagra Dosis Maxima Tadalafil Generic Cialis Super Active For Sale Actimoxil No Prescription Needed In Internet Best Antabuse Online Kamagra Oral Jelly Drugs33 viagra online pharmacy Mexican Pharmacy Online Where To Buy Celebrex Cheap Prices Amoxil Experience Priligy Cialis Wirkt Nicht Tun Generic Clomid Usa Cialis 5 Mg Durata Effetto Levitra Spezzare Buy Antabuse Canadian Viagra Overnight Amoxil Infection Des Sinus Buy Cheap Clomid Cialis 10 Mg Durata Effetto Discount cheapeast isotretinoin purchase in internet overseas pharmacy kamagra Site About Propecia Viagra 25mg Prix Ordina Zoloft Online Buy Xenical 120mg Online Safely Pdr Cephalexin Liquid Cheapest Xenical Will Amoxicillin Help A Uti Priligy Approved Countries Cheap Deltasone Doryx Medicine Pills Cash On Delivery Mastercard Accepted Amoxicillin Bacterial Reaction buy cialis Overnight Delivery Acticin Germany Overseas Orlistat Online Levitra Recommended Dosage
Angela Smith    2017-02-08   05:58  
Esu Angela Smith iš New York, USA aš negaliu sustoti padėkoti DR saliamis už tą didelį dalyką, kad jis padarė mano gyvenime, aš esu labai dėkinga jam, aš kenčia nuo ŽIV viruso 11 metų, kai aš susisiektu DR saliamis po svarstymo nuostabų liudijimą, kad žmonės buvo dalijimosi apie jį. Aš būdamas vaistus ir bando ieškoti išgydyti savo liga. Nuėjau per internetą gydytojų ir aš susisiekė Tradomedical / Traditional gydytoją pavadintas dr saliamis pagalbos. Jis man visus savo taisykles ir reglamentus, kad jei jis išgydyti mane, kad turėčiau rašyti apie jį ant interneto svetainėje ir tai, ką darau dabar. Jis užtikrins mane, kad jis išgydys mane su savo fitoterapija, kurį jis tikrai padarė, ir aš dabar visiškai išgydyti nuo ŽIV viruso. Ką aš sakau, o ne padėkoti jam už taupymo mane. Kodėl kenčia tyloje, kai yra vaistas savo diseases.Dr.Salami taip pat specializuojasi gydant šią ligą:
* ŽIV / AIDS
*Inkstų nepakankamumas
*Artritas
*Diabetas
* Hipertenzija
* Insultas
* Nutukimas
* Nevaisingumas / impotencija
* Vėžys
* Akių problema
* Odos problema
* Skaidulinis auglys
* Opos
* Prostatos problemos
*Astma
* Svoris valdymo
* Gonorėja / Staphylococcus
* Candidie
* Žemas sperma gali
* Silpnas erekcija
* Silpnas ejakuliacija
* Polių
* dramblialigės
* Odos infekcija
* Paralyžius e.t.c
* Jei norite, kad jūsų ex atgal.
* Jei jūs visada turite blogus sapnus.
* Jei norite būti skatinamas į savo biurą.
* Jei norite moterims / vyrams paleisti po tavęs.
* Jei norite vaiką.
* Jei norite būti turtingas.
* Jei norite susieti savo žmona / vyras turi būti tavo amžinai.
* Jei jums reikia finansinės pagalbos.
* Jei jums reikia sėkmės burtą.
* Jei norite nutraukti savo skyrybas.
* Jei norite išsiskirti savo vyru / žmona.
* Jei norite, kad jūsų norai bus suteikta.
* Nėštumo rašybos pastoti kūdikį
* Garantuos jums laimėti nerimą teismo bylų ir laimėti nesvarbu, kaip etape.
* Stop savo santuoką arba santykius nuo sudužimo atskirai.
* Jei reikia maldų už išlaisvinimą jūsų vaikui ar sau. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su Dr.Salami elektroniniu paštu: thegreatdrsalamisolutiontemple@gmail.com
mad kall    2017-01-07   11:55  
Hello I am mad kall from Canada, just want to say thank to Dr.Osuko the great spell caster.My marriage of 9years with three kids was about to come to an end when the great spell caster came to my aid.After 2days that he began work my husband came back and told me he did not know what came over him that made him file a divorce.it was like i miracle because i had pleased with him for weeks,and i bought him a new car which he rejected and i even ask for the reason he wanted to divorce me but he said nothing. i was unhappy he has left me for another woman i saw a comment of Dr.Osuko how he help lot of people getting back their lover back to them i told him my problem he said he is going to help me get him back i thought it was a jock he said in four days my husband is going to come back to me on that faithful week my husband called me and said he is coming back home it was a dream to me until i saw him that we were all happy please every body in case you are facing this kind of problem contacted him, he is a great man email: osukospelltemple@gmail.com. Thanks Dr.Osuko
<<   <    1  2  3  4  5  6    >   >>
Komentarų rašymas
Vardas / Slapyvardis*
El.paštas
Komentaras*
code image * 
* būtini laukai