Bernardinų socialinių paslaugų centras

NDC naujienos

2017-04-03  Pažintis su Valstybe

Š.m. kovo 30 dieną buvome pakviesti sudalyvauti  ekskursijoje Valstybės pažinimo centre. Mes pirmą kartą dalyvavome  interaktyvioje  edukacinėje  programoje.  Mus šiltai pasitiko Lina Kančytė. Lina lengvai  ir įdomiai mus įtraukė į įvairias erdves, mokė atlikti užduotis.

Ekspozicijoje LAISVĖ SPRĘSTI IR VEIKTI susipažinome  su Prezidento rūmų istorija bei Prezidento institucija, sužinojome, ką prezidentai mėgsta veikti laisvalaikiu.

Ekspozicijoje LAISVĖ BENDRADARBIAUTI „prisilietėme“ prie užsienio šalių vadovų bei tarptautinių organizacijų dovanų Lietuvos Prezidentams.

Ekspozicijoje LAISVĖ DALYVAUTI  sužinojome, kad Valstybės egzistavimui būtini piliečiai – žmonės, kurie gyvena jos politinėje bendruomenėje, kasdien ją kuria ir keičia savo darbais. Visi aktyvūs valstybės piliečiai yra jos kūrėjai. Sužinojome ką reiškia būti piliečiu šiandien.

LAISVĖ PAŽINTI IR BŪTI SAVIMI- tai 65 tūkst. kvadratinių kilometrų plotas ir beiveik trys milijonai žmonių - tai dvi sąlygos, grindžiančios Lietuvos valstybės egzistavimą. Šioje ekspozicijoje sužinojome, kur gyvename ir kokie esame, kokia bendra atmintis mus sieja. Galėjome net susikurti savo herbus ir įamžinti nuotraukomis.

Atsisveikinome ir gavome dovanų, išėjome turtingi savo tapatybe ir labai laimingi, dalinomės įspūdžiais ir nusprendėme sugrįžti dar. Dėkojame Prezidentei už idėją ir parodos programų kūrėjams!

Ačiū Linai, kuri kartu su mumis keliavo po šią nuostabią patirtį!