Bernardinų socialinių paslaugų centras

NDC naujienos

2013-12-09  Gyvi atvirukai

Neseniai pradėjau savanoriauti Bernardinuose. Tik atėjusi susipažinti su neįgaliaisiais draugais, iškart patekau į jau pradėtų darbų sūkurį – Bernardinų neįgaliųjų dienos centro kūrėjai rimtai ruošėsi kalėdinei mugei. Supratau, kad ir man reik raitotis rankoves, jei jau noriu susibendrauti su naujais draugais.

Taip dirbome keletą savaičių. Susėdę ratu aplink stalą, besijuokdami, besipasakodami, piešėme angelus, eglutes, nykštukus. Į atvirukus, kuriais dalinsimės mugėje gruodžio 8d. sudėjome viską, ką radome savyje geriausia – kas gerai jautė kaip turėtų atrodyti angelas, nešinas žvakutės liepsnele, kas žinojo, kaip spindi popieriuje krentančios snaigės, kas daugiausiai džiaugsmo suliejo į spalvas, kas jautė rėmelių juvelyrikos subtilybes. Jei kuris netikėtai apniukdavo, pieštuką padėdavo į šalį, kol nekokios nuotaikos debesis nenuplauks - kad piešiamas angelas nenusimintų ar neišsiteptų rūbų. Bet nuotaika mūsų ratelyje taisosi greitai, susiraukęs čia ilgai niekaip neišsėdėsi:). Dirbdami kartu atradome, kaip prasminga pradėtą piešinį siųsti ratu, kad kiekvienas pridėtų kažką nuo savęs. Viename atviruke kartais sutilpdavome visi!
 
Gera turėti gražių idėjų, su meile dirbti joms, ir dirbti ne vienam, o drauge. Gera jausti, kaip širdis pildosi paprastu kasdieniu dėkingumu. Gera pabaigti pradėtą darbą ir juo pasidalinti su kitais. Mes, neįgaliųjų dienos centro kūrėjai, labai džiaugiamės, kad juoku ir šviesa pripildyti atvirukai apsigyvens žmonių namuose ir džiugins taip, kaip džiugino mus. Dalinkimės tuo, ką turime tikriausio, būkim drauge ir nebepenėkime to, kas mus skiria. Tegul mūsų visų širdyse užgimsta šventiška dvasia, telydi meilė ir bendrystė!
 
Savanorė Milda
Komentarai
Komentarų nėra
Komentarų rašymas
Vardas / Slapyvardis*
El.paštas
Komentaras*
code image * 
* būtini laukai