Bernardinų socialinių paslaugų centras

Savanoriška veikla

2011-10-26  Džiaugiasi širdys sušildytos naujos bendrystės

 Bernardinų Parapijos savanoriai šių metų spalio 22dieną ( šeštadienį) sulaukė nemažo būrio svečių (15 vaikučių ) iš Vilniaus 3 -iųjų vaikų globos namų, esančių Vilniuje V.Grybo g. 29 .

Žvarboką šeštadienio rytą savanorių pulkelis lūkuriavo prie pagrindinio įėjimo į bažnyčią. Jautėsi, kad žmonės truputėlį jaudinasi, nes tai buvo pirmasis susitikimas. Planą visi žinojome: bus ekskursija po Bernardinų bažnyčią, po to sėsime visi prie vaišių stalo, vaišinsime vaikučius arbata ir savo suneštais skanumynais. Štai ir pasirodė būrys vaikučių, atklegančių ir smalsiai apžiūrinėjančių aplinką. Ekskursija prasideda. Smagiai landžiojame po bažnyčios skliautais, leidžiamės į rūsius, siaurais laiptais kopiame į palėpę, klausomės ir klausiame gidės. Pačių svarbiausių ir aktualiausių mums klausimų. Ekskursijai pasibaigus, skubame į Bernardinų socialinio centro patalpas, kurios mus pasitinka kvepėdamos ką tik Tito iškeptu obuolių pyragu. Būrys mūsų iš tiesų nemažas. Tenka nešti papildomas kėdes ir bandyti susėsti prie bendro didžiulio stalo. Vos telpame. Stalas nusikrauna įvairiausiais gardumynais, garuoja arbata, vaikučiai taip pat atsineša lauktuvių....šventė prasideda. O kaip gi bendrauti ir draugauti , nežinant vardų....susipažįstame. Smalsumas auga toliau, jau žinome vardus, ir saldainiai labai jau skanūs...kas gi toliau ? Žinoma, kad žaidimai....o kaip gi be jų. Prasidėjus žaidimams galutinai išgaruoja visos įtampėlės, didėja triukšmas, klegesys ir prasideda bendrystė. Kas kalbasi, kas bendrai sėdasi su vaikais ant žemės ir žaidžia stalo žaidimus, kas mokosi iš mažųjų lankstymo iš popieriaus gudrybių. Paklausus vaikų, ko jie dar norėtų, sulaukiame atsakymo, kad dar kartą ateiti į svečius. Džiaugiasi širdys sušildytos naujos bendrystės. Paskutinė bendra nuotrauka bažnyčios kieme. Smalsu būtų ją pamatyti, ir paskaičiuoti, kiek gi ten besišypsančių veidų ? 
Kas toliau? O gi dabar į svečius keliaus Bernardinų Parapijos savanoriai, pas vaikučius....rodyti ir kartu žiūrėti filmo !
 
     
     
 
 
Komentarai
Komentarų nėra
Komentarų rašymas
Vardas / Slapyvardis*
El.paštas
Komentaras*
code image * 
* būtini laukai