Bernardinų socialinių paslaugų centras

Savanoriška veikla

2012-04-18  Bernardinų parapijos dovana onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms

Saulėtą balandžio 14-osios šeštadienį Vilniaus universiteto Onkologijos instituto pacientai sulaukė dovanų – sergančiuosius pasiekė Gendručio Morkūno knyga „Puodukas kefyro ant palangės“. Galimybė padovanoti ligoniams knygas – bendras bernardinai.lt redakcijos ir Bernardinų bažnyčios parapijiečių geranoriškumo vaisius.
G. Morkūno „Puodukas kefyro ant palangės“ – tai paskutiniais autoriaus gyvenimo mėnesiais rašyta biografinė apysaka apie gyvenimą sergant, gyvenimą ligoninėje, apie ligą apskritai ir bandymą ją suprasti bei prisijaukinti.
Gražus sumanymas padovanoti šią knygą onkologinėmis ligomis sergantiems ir ligoninėje dienas leidžiantiems žmonėms netruko virsti realybe – iš šimto knygų, nuskaidrinusių Onkologijos instituto pacientų kasdienybę, pusę egzempliorių padovanojo bernardinai.lt redakcija, kitos buvo įsigytos už parapijiečių suaukotus pinigus.

Bernardinų socialinių paslaugų centro savanoriai dėkoja prisidėjusiems prie šios gražios akcijos. Tikimės, kad gražūs ir reikalingi sumanymai ir toliau sulauks parapijiečių palaikymo, paramos ir pagalbos juos įgyvendinant. 

     

Komentarai
Komentarų nėra
Komentarų rašymas
Vardas / Slapyvardis*
El.paštas
Komentaras*
code image * 
* būtini laukai