Bernardinų socialinių paslaugų centras

Savanoriška veikla

2012-04-05  Kosto Smorigino koncertas

Bernardinų socialinių paslaugų centro savanoriai savo veiklą pradėjo dar praeitų metų pavasarį. Bendraminčiai rinkdavosi sekmadieniais po Šv. Mišių ir dalindavosi mintimis apie tai, nuo ko galėtų pradėti savo veiklą. Pirmieji žingsniai žengti Vilniaus miesto Santariškių onkologinėje ligoninėje.
Ilgai lauktas ir brandintas renginys įvyko vasario 22 d. onkologinės ligoninės salėje. Savo dainomis publiką žavejo žymus Lietuvos aktorius, bardas Kostas Smoriginas. Atliekamų dainų pasiklausyti susirinko nemažai ligonių, užsukdavo ir laisvą minutę radusios slaugės ir gydytojai.
„Darbas ligoninėje pakankamai įtemptas. Ką jau kalbėti apie gydymąsi... Mes su savanoriais daug galvojom apie tai, kaip atitraukti nuo rutinos ir slogių minčių tiek besigydančius, tiek personalą. Bendrom pastangom gimė mintis padovanoti kažką neįprasto, kas praskaidrintų nuotaiką. O kodėl gi tai negalėtų būti muzika?“ – savo patirtimi dalinosi T. Ancevičius.
Tai pirmasis renginys. Tačiau ne paskutinis. Bernardinų savanoriai viliasi, kad pavyks tokius renginukus organizuoti bent kas tris mėnesius. Be abejo, išlieka ligonių lankymas, palaikymas jų išklausant, nes dažnas neturi su kuo pasikalbėti apie savo išgyvenimus.

Džiugu ne tik, kad vyksta tokios širdį virpinančios misijos, bet kad vis daugiau bendraminčių prisijungia prie veiklos ir dalinasi mintimis, kuo galėtų padėti. Tai suteikia vilties. Ne tik pasveikti, bet ir gyventi. Ir nebebūna taip baisu... 

     

 

 

Komentarai
Komentarų nėra
Komentarų rašymas
Vardas / Slapyvardis*
El.paštas
Komentaras*
code image * 
* būtini laukai