Bernardinų socialinių paslaugų centras

Bernardinų Socialinių Paslaugų Centro naujienos

2012-08-02  “Bernardinų taurė 2012”

Liepos 28 d. Vilniaus Jėzuitų gimnazijos aikštelėje įvyko kasmetinis futbolo turnyras „Bernardinų taurė 2012“. Jau ketvirtus metus organizuojamame turnyre dalyvavo 7 komandos, kuriose žaidžia asmenys, sveikstantys nuo priklausomybės psichoaktyvioms medžiagoms. Tai jungtinė komanda „Bernardinai“, Vilniaus LPK „Liberna“, Priklausomų asmenų reintegracinės bendruomenės „Aš esu“ komanda, FK „Effectivus“, Kauno FK „Feniksas“, Kauno raj. Linksmakalnio reabilitacijos komanda „Sugrįžimas“ ir socialiniai partneriai – Šalčininkų rajono Turgelių futbolo komanda.

Turnyro pradžią paskelbė ir palaiminimą suteikė Bernardinų taurės „krikštatėvis“ br. kun. Algirdas Malakauskis, palinkėdamas, kad kova aikštelėje neperaugtų į kasdieninę kovą tarpusavyje.

Beprotiškame karštyje komandos atkakliai varžėsi dėl pergalės. Atkrentamųjų varžybų etape VII-ąją vietą užėmė Turgelių komanda, VI-ąją – daugiausia žiūrovų simpatijų ir palaikymo pelniusi komanda „Aš esu“, V-ojoje vietoje liko „Sugrįžimo“ komanda.

Pusfinalyje varžėsi jungtinė komanda „Bernardinai“, Vilniaus „Liberna“ ir „Effectivus“ bei Kauno „Feniksas“. Finale aršiausiai kovojo „Bernardinų“ ir „Fenikso“ komandos sužaidusios lygiu rezultatu. Po baudinių serijos 5:3 nugalėjo „Fenikso“ komanda ir užėmė III-iąją vietą. Komanda „Bernardinai“ liko IV-ojoje. Rungtynių metu kilo nemažai ginčų dėl įmuštų įvarčių ir apdovanojimų įteikimo metu, Kauno „Feniksas“ III-iąją vietą atidavė jungtinei „Bernardinų“ komandai.

Po sunkios kovos, rezultatu 4:2 „Bernardinų taurė 2012“ nugalėtojais tapo ir I-ąją vietą užėmė komanda „Effectivus“. Komanda „Liberna“ liko II-ojoje.

Sveikiname nugalėtojų komandą ir džiaugiamės, kad pasveikinimo žodžiai išsipildė – kova ir liko aikštelėje. Nuoširdus džiaugsmas užtemdė pralaimėjimo nepasitenkinimą, komandos sveikino viena kitą ir jau ruošėsi artėjančiam turnyrui Lietuvos Benamių futbolo čempionatui, kuris vyks rugsėjo 8–9 dienomis prie sostinės Baltojo tilto.